Sosyal Medya

Günümüz dijital dünyasının dinamikleri içinde, en yakın rakibinize fark atabilmeniz için profesyonel bir sosyal medya iletişimine ihtiyacınız olduğu bir gerçek. Zayıf bir sosyal medya iletişiminin markanızın imajını zedeleyebileceğini, kriz durumlarında optimal çözümü ıskalayarak marka bilinirliğinizi olumsuz bir noktaya çekebileceğini unutmamak gerekir.
Peki biz neler yapıyoruz?

Hesap Oluşturma

Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, Foursquare gibi sosyal medya mecraları üzerinden tercih ettiğiniz ve markanız için en işlevsel olan mecrada hesaplarınızı en özgün ve güvenli şekilde oluşturuyoruz.

Strateji ve İçerik Planlama

Markanızın paylaşım içeriklerini marka hedeflerinize uygun olarak geliştirdiğimiz stratejiye göre aylık bazda oluşturarak, bu içerikleri görsellerle destekliyor, belirlenen paylaşım takvimi üzerinden paylaşımlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Moderasyon

Paylaşımlar sürerken, gelen mesaj, yorum gibi etkileşim elemanlarını kontrol ediyor, markanızı takip eden kullanıcı ile markanızın dili üzerinden birebir iletişime geçiyoruz. Bu sayede marka güvenilirliğini ve bilinirliğini desteklemiş oluyoruz.

Analiz ve Raporlama

Stratejiye uygun olarak planlanan ve bir takvim üzerinden gerçekleşen paylaşımlarımızın mecralarına göre nasıl bir erişim ve etkileşim aldığını ay sonunda tarafınıza raporlayarak bir sonraki ayın paylaşım stratejisini öngörüyoruz.

Reklam Yönetimi

Stratejik olarak görünürlüğünü artırmak istediğimiz postlarla ilgili olarak yaş, lokasyon, ilgi alanları gibi durumlar üzerinden bir hedef kitle belirleyerek bu postların görülme sıklığını artıracak reklamlar oluşturuyor, reklam dönüşlerini raporumuzda sizinle paylaşıyoruz.