Web Tasarım

Web sitesi bir markanın 7 gün 24 saat çalışan tek elemanıdır.
İşinizi satmak için en doğru hedef kitleyi seçmek, portföyünüzü en detaylı şeklide sunmak, kurumsal kimliğinizi herkesin aklında yer edecek şekilde yansıtmak web sitenizin en önemli görevleridir.
Tüm bu görevleri donanımsız ve yetersiz bir elemanın ellerine 7 gün 24 saat boyunca bırakmak istemezsiniz.
Gelin, biz işimizi yapalım, markanız için en çok çalışan elemanınız, web sitenizi, sizin için hazırlayalım.

E Ticaret Çözümleri

Ürününüzü sadece bulunduğunuz yerde değil; ülkenin ve hatta dünyanın her yerinde satın. Tedarik, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden gerçekleştirilebilmesine olanak veren e-ticaret uygulamalarının her etabında, sistemi en son teknolojilerle hazırlıyor, sizin ve müşterilerinizin güvenliğine büyük önem veriyoruz.

İçerik Yönetimi

Markanızı kesintisiz olarak, nasıl ve kaç dille anlatmak istediğiniz bizim için önemli. Bu nedenle içerik editörlüğü, çeviri, güncelleme hizmetlerini sitenize erişimi kesmeden periyodik olarak sağlıyoruz. Web tabanlı ara yüzler sunuyor, web yayını için tasarlanmış doküman indeksleme ve arama, arama motorları tarayıcıları için anahtar kelime belirleme gibi işlemleri, interaktif olarak uyguluyoruz.

Site İçi Optimizasyon

Site içi linkleme, meta-title çalışmaları, heading etiketleri, SEO uyumlu URL yapıları gibi birçok SEO faktörünü, hedef odaklı olarak uyguluyoruz.

Analiz ve Raporlama

Web siteniz kimlere, ne sıklıkla, hangi yollardan ulaşmış, nasıl dönüşler sağlamış, tüm bu bilgilere ve fazlasına erişmek için bir çok araç ve yöntem kullanıyoruz.

Responsive Tasarım

Web siteniz telefon ve tablet gibi mobil aygıtlarda, farklı ekran çözünürlükleri, boyutları ve yazılımlarında da olması gerektiği gibi gözüksün.