Tasarım

Web sitenizin yanı sıra, ihtiyacınız olan diğer tüm pazarlama materyallerini, gerek dijital mecralarda gerekse konvansiyonel mecralarda kullanıma hazır şekilde, kurumunuzu en doğru biçimde yansıtmak için, marka imajınıza özel olarak tasarlıyoruz.

Logo Tasarım

Şirketinizin kurumsal kimliğinin en önemli unsuru olan logonuzu, vizyonunuzu en etkin şekilde yansıtabilecek özelliklerle oluşturuyoruz.

Rakiplerinizden ayırt edilebilir, akılda kalıcı, sade, yaratıcı, modern logo uygularımızla bilinirliğinizi artıracak çağdaş çözümler sunuyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Şirketinizin felsefesini kurum içi ve kurum dışında ifade edecek tüm pazarlama araçlarına son derece önem veriyoruz. Bu kapsamda hazırlamak isteyebileceğiniz kartvizit, antetli kağıt, dosya, bayrak gibi ürünleri ve özel günlerde kullanabileceğiniz takvim, ajanda gibi promosyon malzemelerini tasarlayarak en ekonomik ve en efektif alternatifleri sizin adınıza tespit ediyor; bunlarla ilgili üretim süreçlerini de yönetiyoruz.

2D Animasyon Videoları

Tanıtım filmi, reklam, kamu spotu ve benzer videolarınızda, dilediğiniz takdirde animasyon çözüm önerileri geliştiriyoruz.

Tanıtım Materyalleri

Reklam ve tanıtım araçları olan dergi, gazete ilanları, föyler, kataloglar, broşürler, billboard ve raketler, tabelalar, fuar stantları, afişler, araç giydirmeleri gibi tüm indoor ve outdoor tanıtım materyallerinin tasarım ve uygulamasını yapıyor, üretim, medya satım alma ve operasyon süreçlerini yönetiyoruz.